8 טריקים לנעלי עקב כל הלילה

במאמר זה אנו מציגים 8 טריקים כך שתוכל לנעול עקבים בנוחות לאורך כל הלילה
במאמר זה אנו מציגים 8 טריקים כך שתוכל לנעול עקבים בנוחות לאורך כל הלילה.
במאמר זה אנו מציגים 8 טריקים כך שתוכל לנעול עקבים בנוחות לאורך כל הלילה.

נעלי עקב הן צורות הנעלה אטרקטיביות והיו אופנתיות מאז הופעת הבכורה שלהן. עם זאת, הם יכולים להיות לא נוחים אם אתה לובש אותם במשך זמן רב. והם באמת יכולים לפגוע בכפות הרגליים שלך.

למרות שאנשים רבים חושבים שלנעילת נעלי עקב משמעותה צורך להשלים עם אי הנוחות, זה לא חייב להיות נכון. ישנם מספר טריקים שבהם אתה יכול להשתמש כדי להישאר נוח וליהנות מהעקבים שלך, במראה יפה ומתוחכם.

במאמר זה, נספר לכם כמה מהטריקים הבסיסיים והאפקטיים ביותר, שיעזרו לכם להישאר אופנתיים, עם רגליים ארוכות ומסוגננות. עם זאת, אנו ממליצים לא להשתמש בהם יותר מדי, או לנעול נעלי עקב גבוהות מדי, למקרה שתפתח בעיות בריאותיות.

1. אל תוריד את העקבים כי אתה עייף

זה אולי נשמע אכזרי, אבל ברגע שתוריד את העקבים כדי לנוח כמה דקות, תחמיר את הכאב. ברגע שתורידו את ההנעלה, הדלקת תחמיר, ולמרות שתרגיש שהיא משתפרת לרגע, ברגע שתנעל את הנעליים בחזרה, הכאב יחמיר. הסיבה לכך היא שהרגליים שלך לא ייכנסו בקלות כמו קודם.

2. נסה את הנעליים החדשות שלך מראש

אם אתה חושב לנעול נעליים חדשות, היזהר, במיוחד עם עקבים. אם זה למסיבה או לאירוע אחר שבו אתה עומד לעמוד על הרגליים או ללכת הרבה זמן, עדיף שתנסה קודם כל נעלי עקב. לכן, מומלץ להשתמש בהם מדי פעם, ובכל פעם עוד קצת, כדי שתתרגל אליהם.

זה חשוב יותר במיוחד אם אתה מישהו שממעט להשתמש בעקבים. במקרה זה, תהיו בטוחים שיהיו לכם הרבה יבלות, שלפוחיות וסדקים, ותתעייפו במהירות. אז עכשיו אתה יודע, נסה אותם כמה פעמים, השתמש בהם בבית והתאם אותם לכפות הרגליים שלך.

3. ודא שאתה משתמש בגודל הנכון

למרות שזה עשוי להיראות מובן מאליו, לעתים קרובות אנשים עושים את הטעות של ללבוש נעל במידה לא נכונה. אולי זה בגלל שהנעליים שאנחנו באמת רוצים זמינות רק במידה שונה, או פשוט בגלל שאנחנו לא יודעים את המידה הנכונה.

ממש חשוב שתגלי את המידה המתאימה לך וכך תמנעי מגזרות לא נוחות ולא תזרוק בסופו של דבר את העקבים לחלק האחורי של הארון.

כדי לעשות זאת, נסה ללכת בהם קצת לפני הקנייה. אתה צריך להיות בטוח שהעקב שלך לא הולך לישון בחוץ ושהבהונות שלך לא צמודות מדי.

למרות שאנשים רבים חושבים שלנעילת נעלי עקב משמעותה צורך להשלים עם אי הנוחות
למרות שאנשים רבים חושבים שלנעילת נעלי עקב משמעותה צורך להשלים עם אי הנוחות, זה לא חייב להיות נכון.

חשוב מאוד להשתמש בגודל הנכון כדי למנוע מטרד עתידי. למרות שהם עשויים להיות מאוד יפים, אל תשתמש בנעליים קטנות מדי או גדולות מדי.

4. הכניסו אותם למקפיא כדי שיהיו רכים יותר

לפעמים עקבים עשויים מחומרים קשים מאוד שאינם מסתגלים בקלות לכף הרגל, ועלולים לגרום לחתכים בכפות הרגליים בגלל החיכוך. כדי לוודא שזה לא יקרה לכם, הכניסו אותם למקפיא עם שתי שקיות מים בפנים.

ניתן גם לשים מספר כדורים של עיתון מעט לח ולהשאיר אותם מחוץ לארון הבגדים למשך שבוע לפני השימוש בהם. כך החומר יהיה קצת יותר גמיש, יתאים קל יותר לכף הרגל ויגרום פחות חיכוך.

5. השתמשו במדרסים אורטופדיים

שימוש במדרסים אורטופדיים מספק תמיכה טובה יותר לכף הרגל שלך. יתר על כן, הם מרקם רך יותר אשר טוב יותר עבור הסוליות שלך. מכיוון שהם מרופדים הם גם יספקו נוחות טובה יותר.

בדרך כלל, הם מומלצים עבור ריפוד כפות הרגליים שלך והפחתת כאבים, במיוחד בעקב ובמטטרס.

באותה מידה, מדרסים יסייעו במניעת חבטות ויבלות, לכן אנו ממליצים לך לנעול אותם עם כל הנעליים שלך, לא רק עם העקבים.

6. העדיפו נעלי עקב רחבות יותר

למרות שהם די מתוחכמים, עקבי סטילטו קלאסיים נוטים להיות מעט לא יציבים ולא נוחים, כך שאם את לא מקצוענית בכל מה שקשור לעקבים, עדיף שתימנע מהם. במקום זאת, בחרי בנעלי עקב רחבות יותר, שהן הרבה יותר יציבות ולא תאבד את שיווי המשקל כל כך בקלות.

7. הימנעו משפשוף באמצעות קרם לחות

לפני השימוש בעקבים, מרחי כמות טובה של קרם לחות על כפות הרגליים וגם שפשפי מעט בתוך הנעליים כדי שהחומר יוכל להתרכך מעט. הניחו לו להתייבש לחלוטין ואז שימו את העקבים. פעולה זו תשמור על לחות העור שלך והוא לא ישפשף כל כך הרבה.

8. היזהר!

אם למרות כל העצות הללו את לא מרגישה בנוח ועדיין כואבות לך העקבים, אז ברור שהגעת למצב שאת צריכה להוריד את העקבים ולחזור לנעליים שטוחות.

לכן, נסו לשאת אתכם זוג נעליים נוחות, במיוחד אם אתם צריכים לנוח לאחר עמידה או הליכה ממושכת.