מה זה אומר להיות "ילד קריסטל"?

מה המשמעות של "ילד קריסטל"
מה המשמעות של "ילד קריסטל"?
"אינדיגו" ו"קריסטל" אינן תוויות. שמות התואר הללו רומזים לילדים עם רמות תודעה שונות ויכולות יוצאות דופן. עם זאת, האם יש אמת בתיאוריות אלו?

ילד קריסטל הוא חלק מדור שמבטיח להתערב בעולם באמצעות אהבה, שלום והרמוניה. מסיבה זו, לילד מסוג זה יש רגישות מיוחדת, המרוכזת מאוד באמפתיה.

למעשה, אנשים רבים מאמינים שלילד קריסטל יש את היכולת להוביל שינויים עצומים ולהביא את העולם לעידן חדש יותר צודק וסובלני. אבל, האם יש אמת בתיאוריה הזו? בואו נלך קצת יותר לעומק.

ילדי האלף השלישי

אנשים אומרים שאבן הפינה לשינוי בעולם היא הילדים. במשך שנים רבות קיימת תיאוריה - בעלת נטייה רוחנית מסוימת - הגורסת כי האנושות תשתפר בהדרגה באמצעות שינויים גנטיים לאורך דור אחד או יותר.

תיאוריה זו מסווגת ילדים לפי דפוסים פסיכולוגיים והתנהגות חריגה. יש אנשים המאמינים שהדור הראשון של ילדים רוחניים הופיע במהלך שנות ה-50 או ה-60. עם זאת, ניסיונותיהם לשפר את העולם לא צלחו.

כתוצאה מכך, בין שנות ה-70 ל-90, הגיע דור נוסף. דור זה היה ידוע בתור ילדי האינדיגו. ילדים אלה היו בעלי אישיות קשוחה, הם היו ידועים כ"משברי מערכות". המשימה שלהם הייתה להילחם בפעולות ובעמדות שאינן נובעות מאהבה.

ילדי אינדיגו גם מחפשים כבוד לערכים אנושיים ויושר. עם זאת, לאחרונה אנשים מדברים על ילדים בעלי אופי שונה: ילדי הקריסטל.

האדם הראשון שזיהה את הדור הזה היה סטיב רות'ר בשנת 1999. בשנת 2002 פרסם רות'ר רשמית את ממצאיו בפרק של ספרו, Re-Member, A Handbook for Human Evolution.

גלה: נשימה מבוקרת: מהי וכיצד לתרגל אותה

מי הם ילדי הקריסטל?

ילדי קריסטל הם יצורים שלווים המחפשים אמת ואיזון בין האינטואיטיבי והלא רציונלי. בניגוד לילדי אינדיגו, השואפים למקד את האנושות ברווחה בין שינוי, לילדי קריסטל יש משימת ריפוי.

ילדי קריסטל נוטים להיות מאוד יפים, עם הילה טהורה ובהירה ועיניים גדולות ואקספרסיביות. יש להם שתי תכונות מיוחדות: יש להם יכולות עוצמתיות, שלעתים קרובות אנשים מחשיבים אותן כיוצאות דופן, ויש להם רגישות מוגברת לאנרגיית רטט נמוכה.

קרא: גבולות ילדות הם מעשה של אהבה

מה המשמעות של "ילד קריסטל"?

לתיאוריית הילד הקריסטל של האלף השלישי עדיין אין גיבוי מדעי
לתיאוריית הילד הקריסטל של האלף השלישי עדיין אין גיבוי מדעי.

"אינדיגו" או "קריסטל" הם לא רק תוויות. הם מתייחסים לרמות התודעה השונות. דור זה של צעירים קשור לרטט קריסטל. זוהי אנרגיה הרוטטת בכל היצורים החיים. מעבר בין מישור תודעה אחד למשנהו משנה את הרטט של האדם.

תדר רטט הגביש הוא אחת הצורות הטהורות ביותר שהחומר צריך להתבטא איתם. למעשה, אנרגיית גביש היא איזון מדויק בין קוטביות אנרגטית (גברי-נשי, חשיבה-תחושה). אז זהו סוג האנרגיה שרוטט במיוחד אצל ילדי קריסטל.

איך ילד קריסטל?

דור זה מורכב מילדים בעלי אופי רגוע, מרפא, מדיטציה, שליו אוהב וחומל. בספר, ילדי אינדיגו וקריסטל, שאלות ותשובות, טוען המחבר שהורי הדור הזה רואים בהם "מלאכים קטנים".

זה בגלל שיש להם מזג מאוזן. למשל, הם אוהבים להביא שלווה, לתת נשיקות וחיבוקים, עוד לפני שלומדים לדבר. הם גם מאוד דיסקרטיים. הם אינם נוטים להתבלט ומעדיפים להישאר מעיניהם, למרות הפניית תשומת לבם של אנשים רגישים.

ברפואה המסורתית, ילדי קריסטל אינם סובלים מהפרעות התפתחותיות מסוימות. אלה כוללים הפרעת קשב וריכוז (ADHD), תסמונת אספרגר או הפרעה אחרת על הספקטרום האוטיסטי. עם זאת, אין לכך כל קשר לגורמים להתנהגותם; לילדים האלה יש מטרת חיים חשובה.

תכונות

במאמר Waking up the crystal children, סטיב רות'ר מזהה את התכונות העיקריות של הקטנים הללו בתקווה להגדיר טוב יותר מהו ילד קריסטל.

לדוגמה, לילד קריסטל יש יכולות פסיכו-קינטיות, רגישות יתר לתנודות, והוא קשור לכדור הארץ. הם גם חשים אמפתיה רגשית ואלרגיים לפחד, בין שאר המאפיינים.

האם הילדים האלה באמת קיימים?

לתיאוריית הילד הקריסטל של האלף השלישי עדיין אין גיבוי מדעי. למעשה, מומחים טוענים שאתה יכול ליישם תכונות ותכונות כאלה על כל ילד, בכל מקום ובכל זמן. בנוסף, עלינו גם לזכור שכל אדם וילד הוא שונה וייחודי.

ילד קריסטל או אינדיגו הוא פשוט דרך לתאר מאפיינים פסיכו-אנרגטיים. מטרת הסיווג הזה היא להבין את הילדים האלה, אבל מעל הכל, להבין את המסר שלהם.

החיפוש אחר הטוב והשינויים החברתיים חייבים לבוא מדורות חדשים. יש להם את המפתח לשכנע את בני דורם ולהוביל שינויים גדולים.