אנזים באננס יכול לעזור בטיפול בסרטן

אבל אולי יתברר שהדבר החשוב ביותר באננס עשוי להיות אנזים מיוחד שנקרא ברומלין
אבל אולי יתברר שהדבר החשוב ביותר באננס עשוי להיות אנזים מיוחד שנקרא ברומלין, אם הוא באמת עוזר בטיפול בסרטן.
רוב האנשים כנראה פשוט אוכלים אננס כי זה טעים לחלוטין. אבל, מסתבר שיש בו גם אנזים שעשוי לסייע בטיפול בסרטן.

אננס נפוץ בתזונה עשירה בסיבים. מלבד תכולת הסיבים הגבוהה שלו, אנשים בעלי מודעות לבריאות אוהבים גם את התכונות המגוונות שלו. אבל, מסתבר שיש אנזים באננס שאולי באמת יכול לעזור בטיפול בסרטן ובמחלות נלוות, במיוחד בבלוטות החלב, פי הטבעת או המעי הגס.

מה שמו של האנזים הזה לטיפול בסרטן באננס?

אתה יכול למצוא סיבים באננס, הרבה מהם. יש גם הרבה ויטמינים, חומצות אורגניות ומלחים מינרלים. אבל אולי יתברר שהדבר החשוב ביותר באננס עשוי להיות אנזים מיוחד בשם ברומלין, אם הוא באמת עוזר לטיפול בסרטן.

מה זה ברומלין ומה הוא עושה?

ברומלין הוא אנזים טבעי שניתן להפיק מאננס. מדענים חוקרים אם יש לזה תפקיד רב עוצמה במלחמה בקרצינומות ובצורות אחרות של סרטן.

מחקר אחד שהשווה את ההשפעות של ברומלין עם 5-fluorouracil, חומר כימותרפי מסורתי. בהתבסס על מחקריהם על בעלי חיים, הם מצאו כי ההשפעות האנטי-גידוליות של ברומלין עלו על זו של 5-fluorouracil.

היה גם ויכוח על כמה יעילה באמת התרופה המסורתית (5-fluorouracil). במקום לשפר את איכות החיים של החולה על ידי תגובה למחלה, הוא מצא את כל חלוקת התאים. המשמעות היא שזה השפיע הן על תאים סרטניים והן על תאים נורמליים ובריאים. זה יכול להיות מה שגרם לזה להרעיל תאים ואנזימים אחרים.

ברומלין, לעומת זאת, יש תכונה שיש רק לחומרים מרוכבים טבעיים: ציטוטוקסיות סלקטיבית. זוהי התכונה המאפשרת לחומר להרוג תאים סרטניים מבלי להשפיע על בריאים.

ברומלין כאנזים

מסתבר שיש בו גם אנזים שעשוי לסייע בטיפול בסרטן
אבל, מסתבר שיש בו גם אנזים שעשוי לסייע בטיפול בסרטן.

כל זה עשוי להישמע מסובך מאוד, אז אולי יעזור לדבר על למה בדיוק ברומלין יכול להיות טוב לאנשים עם תאים סרטניים בגוף שלהם, ואפילו לאנשים בלעדיהם.

אז, ברומלין הוא אנזים המעכל חלבונים (פרוטאוליטי) ומביא אותם לזרם הדם ולמערכת הלימפה, שם הם תומכים בשאר הגוף.

למרבה הצער, השאלה אם אתה יכול לקבל את היתרונות של סוגים אלה של אנזימים דרך התזונה שלך היא עדיין בגדר תעלומה בעולם המדע. אבל הם הצליחו להוכיח שהם עובדים.

מלבד אנזימים בגוף, האנזימים בפה שלנו (לעיכול) עשויים להועיל גם בבעיות רפואיות. הם יכולים לעזור לטפל בדברים פשוטים כמו פציעות ספורט ודברים מסובכים יותר כמו מחלות לב, מחלות עצמות, והנושא שעל הפרק: סרטן.

ההמלצות שלנו...

זכרו להיות עקביים מאוד בטיפולים שלכם ובתהליכים והשינויים המתרחשים בתאים ובגוף שלכם. אננס אינו הדבר היחיד עם אנזימים וחומרים מזינים שיכולים לעזור להילחם בסרטן. אתה יכול גם לעזור לעצמך על ידי אכילת מזונות המכילים ויטמין C, תמצית כורכום או תמצית סלק.

חוץ מזה, חשוב להקפיד על תזונה מאוזנת. המשמעות היא אכילת מזונות גולמיים שמפחיתים את הצורך של הגוף שלך לייצר את כל האנזימים בעצמו. בעיקרון, אם הגוף שלך צריך לייצר פחות אנזימים לעיכול, הוא יכול להשתמש בהם לתהליכים פיזיולוגיים חשובים אחרים.

קרא עוד:

5 סיבות מדוע כדאי לשתות מי אננס

זכור

בסופו של יום, תמיד עדיף לנסות אפשרויות טבעיות. נדיר שיש טיפול טוב יותר מהחומרים המרוכבים הטבעיים המצויים במזונות ובצמחים. מסתבר שהאנזים הזה באננס יכול אפילו להציל את חייך ואולי לעזור בטיפול בסרטן . שוחח עם הרופא שלך ופשוט הישאר מודע לסיכונים הבריאותיים שלך ולשיפור.