ה-linea nigra: השתקפות של הריון

ה-linea nigra הוא קו כהה המופיע בדרך כלל בהריון
ה-linea nigra הוא קו כהה המופיע בדרך כלל בהריון.
נשים בהריון חוות כל מיני שינויים ביולוגיים המכינים את גופן להריון. שינויים פנימיים אלו מופיעים כלפי חוץ במגוון דרכים וה-linea nigra היא רק דוגמה אחת.

המראה של קו זה קשור לשינויים ההורמונליים המתרחשים בגוף האישה במהלך ההריון. כתוצאה מכך, הקו הופך בולט יותר בחודש הרביעי או החמישי להריון.

השינוי החיצוני הקטן הזה אינו מזיק בשום צורה לנשים בהריון. כמו כן, על פי מחקר שפורסם על ידי אוניברסיטת גואיאקיל בשנת 2016, חשוב לבצע אולטרסאונד ולהיות מודעים לכך. אם אתם רוצים לדעת איזה יופי מסתתר מאחורי ה-linea nigra, אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא.

אמונות לגבי הלינה ניגרה

מדוע אמונות טפלות מתרכזות סביב ה-linea nigra? אנשים רבים עדיין מאמינים במיתוס מסוים שטוען שה-linea nigra יכול להצביע על מינו של התינוק. באופן מסורתי, אנשים אמרו שאם הקו היה כהה יותר מעל הטבור, התינוק יהיה ילדה. מצד שני, במקרה הפוך, התינוק יהיה בן.

עם זאת, אנו רוצים לומר שלמרות שיש כמה מקרים שבהם התברר שהאינדיקציה נכונה, אין שום תמיכה מדעית המוכיחה את הקשר בין ה-linea nigra למינו של התינוק. למעשה, אלו פשוטות שמועה שהתפשטו למרחקים לפני שנים רבות. עם זאת, אתה יכול לקחת את זה בחשבון אם אתה רוצה.

כיצד למנוע את הלינה ניגרה

אנו רוצים להתחיל בכך שאינך יכול למנוע לחלוטין את הופעת השורה. עם זאת, אתה יכול לבצע את כל השלבים הנכונים כדי לטפל בעור שלך במהלך ההריון, מה שיפחית את סימני המתיחה.

מסיבה זו, אם תפעל לפי הנחיות רופא הנשים שלך ותיישם את העצות הבאות, תוכל לתרום לשמירה על עור בריא במהלך תשעת חודשי ההריון:

  • שמור על לחות השדיים ואזור הבטן שלך לאורך כל ההריון. מרחו הרבה קרם והקפידו לעשות זאת באופן קבוע.
  • חפשו קרמים מועשרים בוויטמין E. מרחו אותם פעמיים ביום, לעסו את העור בתנועות סיבוביות. אתה יכול גם לבקש מבן הזוג לעזור לך בעיסוי. כך תרגישו רגועים יותר.
  • אתה צריך לשמור על לחות נכונה לאורך כל היום. ללגום מים כל חצי שעה אם אתה יכול.
  • אכלו מזונות עשירים בויטמינים A, C ו-E. הם יסייעו לגמישות העור וליכולת ההתחדשות.
אם אתם רוצים לדעת איזה יופי מסתתר מאחורי ה-linea nigra
אם אתם רוצים לדעת איזה יופי מסתתר מאחורי ה-linea nigra, אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא.

קו ההיריון נעלם בדרך כלל תוך שלושה חודשים מהלידה מעצמו. אם הקו לא נמוג, ואם אתה מבחין גם בכתמים כהים על הפנים, התייעצי עם רופא העור.

למה אתה צריך להעריך את ה-linea nigra שלך?

אתם אולי שואלים את עצמכם: "למה אני צריך להעריך את הקו הכהה הזה על הגוף שלי?" ובכן, יש הרבה סיבות. קו זה מייצג הריון, המציין תקופה מיוחדת בחייה של כל אישה. יתר על כן, למרות שאתה אולי לא מסכים לחלוטין, אנשים רבים חושבים שהקו יפה בגלל המשמעות שלו.

ה-linea nigra זה החיים, זה בראשית, זו ההתחלה. אל תתבייש להראות את זה. למעשה, אתה צריך להרגיש גאה שיש לך את זה.

למעשה, בימים אלה עם פלטפורמות דיגיטליות, תוכלו למצוא בקלות רעיונות יצירתיים שיעזרו לכם ליהנות מהקו המיסטי הזה. יש כמה אמהות שצובעות את הבטן, יורדות מהקו. ואז, יש אחרים שמשוויצים כמה זמן זה.

החבורה הנועזת יותר חולקת עליהן שורות שנונות. זו השורה הכי טובה לכתוב משהו! אם אתם בעד, אל תשכחו לצלם. הילד שלך יצחק טוב מהשובבות של אמא במהלך ההריון.

מצד שני, האקדמיה הספרדית לרפואת עור ולוורולוגיה מסבירה שהקו הזה הוא לא היחיד שיהפוך את ההריון שלך לגלוי. הפטמות שלך גם יהפכו כהות יותר וסימן חום מדי פעם עלול להופיע על הפנים שלך. עם זאת, אלה נעלמים בדרך כלל כמה חודשים לאחר הלידה.

המתנה היפה שמסתתרת מאחורי ה-linea nigra

עכשיו, לאחר שהסברנו מהי ה-linea nigra, אנחנו רוצים שתרגישו גאים בה. זה לא יותר מאשר השתקפות של מהות הרבייה. היו אסירי תודה על המתנה הזו בצורת הריון והשוויצו ב-linea nigra שלכם, אם היא מופיעה.

אם אתה מבין היטב את השורה הזו, שתף את המידע הזה עם בן/ בת זוגך, בני משפחה או נשים הרות אחרות ותיהנה מכל סימן חיים שהגוף שלך נותן לך.