זרעי פשתן: חלופה טבעית לירידה במשקל

מדוע זרעי פשתן הם אלטרנטיבה להרזיה טבעית
מדוע זרעי פשתן הם אלטרנטיבה להרזיה טבעית?
זרעי פשתן ידועים מזה שנים בתכונותיו ובמרכיביו הבריאותיים המועילים ביותר. מחקרים שונים הראו שלזרעי פשתן יש רכיבים בריאים מאוד המסייעים לחלקים שונים בגוף לתפקד טוב יותר.

למה שנקרא זרעי סופר יש תכונות הפועלות כנוגדי דלקת, נוגדי חמצון, מנקים רעלים ואנטי אלרגניים. אנשים בכל רחבי העולם משתמשים בו כחלופה טבעית לירידה במשקל.

זה עשוי לעזור לשפר את מערכת הלב וכלי הדם והעיכול, למנוע גורמים המקדמים מחלות כמו סרטן, דלקת פרקים, תסמיני גיל המעבר ויתרונות רבים אחרים.

מדוע זרעי פשתן הם אלטרנטיבה להרזיה טבעית?

זרעי פשתן הם אלטרנטיבה טבעית לירידה במשקל. אנשים שרוצים לרדת במשקל חייבים לשרוף קלוריות, וזרעי פשתן יכולים לעזור.

כפי שהזכרנו לעיל, לזרעי פשתן יש תכונות נוגדות חמצון המשפרות את חילוף החומרים שלך. הסיבים התזונתיים שלו גורמים לאנשים להרגיש שובע, מה שעוזר במניעת חרדה; כמו כן, הודות לחומצות השומן אומגה 3 שלו, הוא יכול להפחית את התשוקה לסוכר.

קרא גם:

נסה את הסחות הדעת האלה כדי להפחית את התשוקה שלך

כיצד לצרוך זרעי פשתן לירידה טבעית במשקל

אם אתם רוצים לנצל את היתרונות של זרעי פשתן לירידה טבעית במשקל, כדאי להתחיל לכלול אותם בתזונה שלכם בצורה ממושמעת ומבוקרת. על מנת לעשות זאת, ישנו טיפול שניתן לקחת עם הארוחות היומיות.

אתה תצטרך:

  • זרעי פשתן טחונים
  • מים

הוראות

לפני תחילת הטיפול הזה, עדיף לראות תזונאי כדי שיוכל לעזור לך להבין את המינון האידיאלי שגופך צריך. באופן כללי, אנו ממליצים להשתמש בשלוש כפות זרעי פשתן ביום, מחולקות לאורך היום.

כשתתחילו, תיקחו את מנת הפשתן המומלצת ותצרכו אותה במשך שלוש ארוחות ביום.

כיצד לצרוך זרעי פשתן לירידה טבעית במשקל
כיצד לצרוך זרעי פשתן לירידה טבעית במשקל.

עבור כל כף של זרעי פשתן טחונים, תצטרך לשתות כוס מים. מכיוון שיש שלוש כפות, תשתו 3 כוסות מי פשתן.

חלופה שונה לכך היא לקחת את אותה מנת זרעי פשתן ולהוסיף אותה למאכלים כמו דגנים, יוגורט, שייקים, סלטים וכו'. תפקוד ההרזיה שלו זהה ותיתן לך תוצאות טובות גם כן.

לבסוף, אנו ממליצים להשתמש בזרעי פשתן במקום שמן, מרגרינה, חמאה וביצים. אם תבשיל שאתה מכין מכיל את המרכיבים האלה, אנו ממליצים להשתמש בשלוש כפות של זרעי פשתן במקום או בכל כמות שתראה לנחוצה.

אנחנו ממליצים:

14 שימושים ביתיים מפתיעים לחמאה

טיפים לתוצאות הטובות ביותר

  1. אתה צריך להיות עקבי בצריכת זרעי פשתן. כתוצאה מכך, הטיפול ייתן לך תוצאות ותתחיל להבחין בשינויים כבר בחודש הראשון.
  2. אנו ממליצים לאכול זרעי פשתן במשך חודשיים ברציפות ולאחר מכן לקחת הפסקה של 3 עד 4 שבועות לפני שמתחילים מחדש.
  3. שלב זרעי פשתן עם תזונה מאוזנת, בריאה ונטולת שומן.
  4. זכור כי חיוני שתהיה לך שגרת אימונים טובה כדי לשפר את הגזרה שלך.

תופעות לוואי ואזהרות

לאכילת זרעי פשתן יכולות להיות כמה תופעות לוואי מכיוון שלא כולם יגיבו אותו הדבר. אם אתה נוטל כל סוג של תרופה, עליך לבקש מהרופא שלך עצה לפני צריכת תרופה זו.

לשמן פשתן יש אינטראקציות מסוימות עם תרופות ובעיקר משפיע על מהירות ספיגתם בגוף. תרופות כאלה נוטות להיות כאלה המיועדות לדילול דם, סוכרת וטיפולים הורמונליים.

חומצות שומן אומגה 3, למרות שהן מועילות, יכולות לגרום לדימומים אצל אנשים מסוימים בגלל ההשפעות נוגדות הקרישה. אותו תכונה זו יכולה לעורר את נוכחות הסוכר בדם בגלל התפקיד שיש לו להפחית את התשוקה לסוכר. אנו ממליצים להשתמש רק במינון המומלץ ולא לאכול יותר מדי במהלך היום.