עמדת הכף: אחת מתנוחות המין הפופולריות ביותר

עמדת הכף היא עמדה רכה ומלאת תשוקה המאפשרת לזוג להתקרב אחד לשני
עמדת הכף היא עמדה רכה ומלאת תשוקה המאפשרת לזוג להתקרב אחד לשני.
זוגות רבים נהנים מעמדה זו על מנת לשמור על תחושת האינטימיות לאורך זמן. גלה מדוע.

עמדת הכף היא עמדה רכה ומלאת תשוקה המאפשרת לזוג להתקרב אחד לשני. למרות שזה נחשב לעמדה רומנטית, זה גם מרגש.

זה נקרא "כפית" מכיוון שצורת השותפים דומה לזו כאשר מניחים שתי כפות זו לצד זו.

למרות שאולי יש לך עמדות מועדפות אחרות, אולי נהנית מתישהו לכפות בכפית. יש אנשים שאפילו רואים בזה אחת התנוחות הטובות ביותר, מכיוון שאינך צריך להתאמץ יותר מדי פיזית, ואתה יכול לתת לעצמך להיסחף בתשוקה.

כיצד מתבצעת תנוחת הכפית?

שני בני הזוג שוכבים על צידיהם על פני השטח לבחירתם: המיטה, השטיח, ריהוט הסלון וכו'. כדי לבצע זאת, כפי שהוסבר במאמר שפורסם ב-2018 על ידי מערכת הרבייה והפרעות מיניות , אחד מהשניים חייב להיות פונה הרחק מבן זוגם. השני ייקח את בת זוגו בירכיים, תוך שהוא חודר אליה.

תנוחת הכפית פשוטה ונוחה לשני בני הזוג. חוץ מזה, יש לזה יתרון נוסף, שהוא מאפשר לך לאונן את בת הזוג שלך באותו זמן שאתה חודר אליה. בגלל זה, זו עמדה שיכולה להוביל בקלות לאורגזמה.

קרא גם: חמש התנוחות הסקסיות ביותר לגברים

תנוחת הכפית פשוטה ונוחה לשני בני הזוג
תנוחת הכפית פשוטה ונוחה לשני בני הזוג.

יש לציין כי החדירה אינה חייבת להתבצע רק דרך הנרתיק; אפשר גם לעשות את זה דרך פי הטבעת. לכן, לפעמים, במקום לנקוט בסגנון דוגי (למשל), בני הזוג מעדיפים ליהנות מהתרגול של כפיות.

למה זו אחת התנוחות המיניות הטובות ביותר?

תנוחת הכף היא אחת הנפוצות ביותר בתרגול מיני בשל היתרונות הרבים שהיא מציעה. כאן, נפרט אותם אחד אחד.

  • חופש לליטוף ולאוננות. כפי שכבר ציינו, תנוחת הכפית מעניקה לך את החופש ללטף ולאונן את בן/בת הזוג בזמן שהחדירה מתרחשת. לפיכך, הגירוי של האזורים הארוגניים השונים של האדם האחר יגרום לשניכם ליהנות מהאקט אפילו יותר.
  • חדירה נרתיקית או אנאלית. במצב זה, ניתן לבצע חדירה אנאלית ונרתיקית כאחד.
  • שליטה על שניהם. אמנם זה נכון שאחד משני בני הזוג יכול להנחות את קצב ועוצמת החדירה, אבל עמדה זו גם מאפשרת לשני בני הזוג לשתף פעולה (ובכך מגרה זה את זה).

אנו ממליצים לך לקרוא: חמש מהעמדות המיניות שנשים הכי אוהבות

  • סקס ארוך יותר. עם תנוחת הכף, סקס יכול להימשך זמן רב יותר, מכיוון שלוקח לגבר קצת יותר זמן להגיע לשיא.
  • פחות מאמץ פיזי. כפי שכבר הזכרנו, במצב זה, שני בני הזוג שוכבים על הצדדים על משטח ואין צורך לבצע יותר מדי מאמץ פיזי. להיפך, התנועות נעשות בנוחות. ולמעשה, זו אחת הסיבות לכך שזהו גם התפקיד הפופולרי ביותר בקרב נשים בהריון בשליש השלישי להריון, כפי שעולה ממחקר שנערך באוניברסיטת ווינר (פרו).
  • קשר עין. בן הזוג מלפנים מסוגל לבחור בין להישאר עם הגב לבת הזוג או להסתובב מעט כדי ליצור קשר עין וכך להתרגש יותר.

עמדת הכפית: רוך ורומנטיקה

תנוחת הכפית היא הזדמנות מצוינת ליהנות ממין כזוג עם מנה של עדינות. אחד מבני הזוג מסוגל לחבק את השני בזמן החדירה, ובכך לשדר תחושת "הגנה", חיבה ובקיצור קרבה מסוימת. במילים אחרות, כפית יכולה ללכת יד ביד עם חיבוק ולהפוך, כפי שמסבירה המטפלת שרה הנטר מורי, לחוויה רומנטית עבור שני בני הזוג.

עם זאת, חשוב להבהיר שלא צריך להיות רומנטיקן כדי ליהנות מזה. כל חבר ייהנה ממנו בדרך שהוא רוצה, בין אם זה בעדינות ובין אם בלהט. בכל דרך שתעשו זאת, בטוח שתחוו הנאה, וזה הדבר הכי חשוב!