6 עמדות להיכנס להריון

ניתן לכלול את התנוחות להיכנס להריון בתוך אורח חיים בריא כדי להגדיל את הסיכוי להיכנס להריון
ניתן לכלול את התנוחות להיכנס להריון בתוך אורח חיים בריא כדי להגדיל את הסיכוי להיכנס להריון.
כדי להביא תינוק לעולם, יש צורך לא רק להיכנס לפעולה אלא גם לדעת ליהנות מהתהליך, ללא לחץ. מסיבה זו, אנו ממליצים לך על כמה תנוחות.

ניתן לכלול את התנוחות להיכנס להריון בתוך אורח חיים בריא כדי להגדיל את הסיכוי להיכנס להריון. עם זאת, כשכוללים אותם יש לזכור דבר אחד: צריך ליהנות מהתהליך ולא רק לחשוב על המטרה.

פעמים רבות זוגות כל כך מוצפים מהרעיון שהם רוצים וחייבים להשיג, כנגד כל הסיכויים, ללדת תינוק אחרי סקס... שהם פשוט לא נהנים מהמפגש במלואו. הם מיישמים את התנוחות, אבל המוח שלהם מתמקד כל כך בהשגת התינוק שהקסם הנכסף לא קורה.

לכן, בנוסף לשילוב התנוחות, צריך לדעת ליהנות מהן ולחיות את הרגע. ככל ששניכם תהיו יותר רגועים וככל שתהנו מהתהליך, כך "המחזה" יהיה טוב יותר.

אילו תנוחות להיכנס להריון מומלצות?

כפי שאמרנו, כדי להיכנס להריון אתה צריך לאפשר ספונטניות במפגשים מיניים.

קחו בחשבון ש"לעשות תינוק" לא חייבת להיות התחייבות או התחייבות, ללא הנאה ועם לחץ וחרדה של דד-ליין שנקבע מעצמו. אם כן, הנושא עלול להסתבך במקצת ולקחת זמן רב מהצפוי, מה שבתורו יגרום ליותר חרדה ותסכול.

לכן, אין צורך לשחרר את ההנאה וההנאה עם בן/בת הזוג שלך בזמן שאתה מנסה להפוך להורים. להיפך, תן לעצמך ללכת ולחיות את ההרפתקה באהבה. לשם כך, בין היתר, ניתן לסמוך על התנוחות להיכנס להריון.

1. "מיסיונר"

"מיסיונר" היא אחת התפקידים המפורסמים ביותר לעשיית אהבה, וגם אחת הרומנטיות כי בכל עת בני הזוג יכולים להסתכל אחד לשני בעיניים ויכולים לספר אחד לשני מה הם מרגישים, לנשק או להביע חיבה בכל אחד אחר. הדרך שבה הם רואים.

זוהי אחת התפקידים המומלצים על ידי איגוד ההריון האירופי. למטרות מעשיות, תנוחה זו בה האישה שוכבת על גבה מאפשרת להטות את צוואר הרחם בצורה כזו שהזרע יוכל לנסוע טוב יותר לפגוש את הביצית.

הוא האמין שכדי להפוך את העמדה הזו ליעילה עוד יותר, אתה יכול להניח כרית מתחת לירכיים שלך. מצד שני, לאחר סקס, אתה יכול גם לנסות להישאר במצב זה בלילה.

למד: איך לעשות דיאטה בחודשים הראשונים של ההריון

2. "הסדן"

"הסדן" הוא וריאציה של המיסיונר ומיועד לזוגות אתלטים יותר מכיוון שהוא כולל סוג של אקרובטיקה במיטה. האישה מונחת על גבה והגבר כורע מולה. עד כה הכל נראה קל, אבל אז זה נהיה קצת מסובך.

עליה להרים את האגן והרגליים כך שכפות רגליה יהיו בגובה הראש. הירכיים מונחות על מותניו של הבחור, שעליו להניח את ידיו על רגלי בת זוגו כדי לתמוך בעצמו.

אם תוכל לתמוך במצב זה במהלך השיא, תוכל להשיג שהזרע מכוון במהירות לעבר הרחם והסיכויים להגיע להריון גדלים.

3. "הכלבלב"

"הכלבלב" היא עוד אחת מהתנוחות הנפוצות ביותר להיכנס להריון. מכיוון שהאישה על הידיים והברכיים (כמו ב"על ארבע"), החדירה היא עמוקה יותר וכאשר הגבר יפלוט סוף סוף, הזרע יהיה קרוב ככל האפשר לצוואר הרחם, מה שיכול להגביר את הסיכוי להגיע להריון.

"הכלבלב" היא עוד אחת מהתנוחות הנפוצות ביותר להיכנס להריון
"הכלבלב" היא עוד אחת מהתנוחות הנפוצות ביותר להיכנס להריון.

לפי החוכמה הרווחת, בגלל העמדה שהאישה מאמצת, הרחם יהיה "מוכן יותר" לקבל את הזרע.

תנוחות יוגה של חתול פרה יכולות להיות גם מקור השראה מעניין.

4. "מיסיונר משולש"

כשם ש"מיסיונר" היא אחת התנוחות לכניסה להריון, הווריאציות שלה יכולות להיות גם כן.

"משולש מיסיונר" מתבצע כמעט באותו אופן כמו היציבה הרגילה, אך במקרה זה, האישה מרימה את האגן מעט גבוה יותר

. בתורו

, הוא מכופף את ברכיו כדי להיות קצת יותר גבוה ולאפשר מגע עם בן זוגו.

אם אתה רוצה לנסות את העמדה הזו, זכור שאתה יכול לעזור לעצמך עם כמה כריות כדי לשמור על המיקום למשך המין

.

קרא גם: 3 תנוחות כשהיא על העליונה

5. "העכביש שוכב"

כדי לבצע תנוחה זו, האישה צריכה לשכב לכיוון קצה המיטה, כך שרגליה יהיו באוויר ומרווחות. לאחר מכן, הגבר כורע מולה וחודר אליה עמוק.

כדי שהכל יהיה יותר נוח לשניכם, מומלץ שבן הזוג יניח שמיכה מתחת לברכיים ושתניח כרית על הירכיים.

6. "הכף הקטנה"

נחשב שכאשר מתרגלים תנוחה זו, צוואר הרחם "מתקרב" לזרע עקב מיקום האגן (שנמצא בצדו). לכן, הסיכוי להיכנס להריון בתנוחה זו יכול להיות גבוה.

לכף יש כמה וריאציות וכולן יכולות לעזור ליהנות ממפגש מיני טוב. לדוגמה, יש וריאנטים שבהם לאישה יש את רגליה כפופות בצורה מסוימת, או מתוחות וכו'. אתה רק צריך לשים קצת דמיון!

כשעושים את "הכפית", הטוב מכולם הוא שבזמן האקט האישה יכולה לקבל כל מיני ליטופים וגירויים מבן זוגה, שיכולים להיות מאוד מרגשים. לכן, יהיה לך זמן נפלא אם תעז לנסות את זה!

תהנה מעל הכל!

נסה את כל התנוחות האלה כדי להיכנס להריון ולגלות אילו הן התנוחות שהכי מתאימות לך ותעזי לקיים מפגשים מיניים מלאי אהבה והנאה.

זכרו שלהולדת תינוק לא חייבת להיות חובה או משימה שיש לסמן בלוח השנה או לבצע אותה בצורה מסוימת. ספונטניות חייבת להיות נוכחת, כמו גם הנאה ורגיעה.

כמובן, אם יש לך חששות, אתה תמיד יכול להתייעץ עם מומחה.