5 מגמות צבע לקישוט הבית שלך

מגמות צבע בעיצוב הבית
מגמות צבע בעיצוב הבית.
האפשרויות תמיד יהיו תלויות בחדר המיועד לעיצוב ובטעם שלך, אבל יש כמה מגמות אופנה שיכולות לתת לך רעיונות נהדרים. אתה יודע מה הצבע השנה?

אחת השאלות החשובות ביותר שעולות כאשר מקשטים כל אזור בבית היא באילו צבעים לבחור. ישנן אפשרויות רבות, והבחירה שלך תמיד תלויה בחדר שאתה רוצה לקשט, התאורה והשימוש בו, הטעם שלך וכו'. אז, האם אתה מכיר את מגמות הצבע העדכניות ביותר?

במאמר זה, אנו ניתן לך כמה רעיונות לגרום לך להתאהב בבית שלך שוב.

5 מגמות צבע בעיצוב הבית

צבעים משפיעים על מצב הרוח שלך ועל הרגשות שלך. בנוסף, הם יכולים אפילו להשפיע על קצב הלב שלך או על יכולת המיקוד שלך. מסיבה זו, חשוב לבחור את הצבע המתאים לחדר אותו תרצו לקשט.

1. אדום נלהב

הניגוד של אדום עם גווני לבן, אפור ושחור יכול להיות תענוג אסתטי אמיתי. בנוסף להענקת טאץ' מודרני לחדר, הוא יכול לעורר את החושים שלך ואת ההערצה של האורחים שלך. אדום באמת מעיר אותך.

ואכן, בשל עוצמתו, האדום בולט ועוזר להפעיל אותך. עם זאת, הקפד לא להגזים, שכן זה יכול לגרום ללחץ עודף.

אנו ממליצים: גלה כיצד לקשט חדר בסגנון וינטג'

2. אולטרה סגול

לפי מכון הצבע Pantone, הצבע של 2018 היה אולטרה סגול, במיוחד הגוון 18-3838. במכון מסבירים כי:

"מבחינה היסטורית, הייתה איכות מיסטית או רוחנית הקשורה לאולטרה סגול. צבע זה מקושר לעתים קרובות עם שיטות תשומת לב המספקות סביבה גבוהה יותר למי שמחפש מפלט מהעולם מגרה-יתר של היום. השימוש בגוונים סגולים בתאורה מעורר חיבור"

אז, איזו דרך טובה יותר להשתמש בצבע זה בשילוב עם אחרים כדי להעביר את התחושה הזו של מיסטיקה, רוחניות, ריכוז ויצירתיות.

3. Oceanside

אז, האם אתה מכיר את מגמות הצבע האחרונות
אז, האם אתה מכיר את מגמות הצבע האחרונות?

Oceanside הוא עוד צבע מרגיע ושליו, אידיאלי לחדרים שבהם אתה ישן, קורא או לומד. זה גוון באמצע הדרך בין כחול לירוק. יתר על כן, כפי ששמו מרמז, הצבע 'אוקיינוס' מתייחס לקולות והתחושות של האוקיינוס, להרמוניה ולשלווה שלו. זה מספק הרמוניה וחיוניות בו זמנית.

מצד שני, זה הצבע המושלם לחדרים הפונים לשמש ועם הרבה אור חיצוני. זה מעורר את תחושת האיזון, החופש וההרמוניה של האוקיינוס הפתוח. אסור לשכוח שזה היה טרנד גם ב-2018, שנבחר לצבע של אותה שנה על ידי שרווין וויליאמס היוקרתי.

4. ירוק, צבע הטבע

כל עוד לא משתמשים בו יותר מדי, ירוק הוא גם אופציה טובה בבחירת אלמנטים דקורטיביים מסוימים לחדר בהיר. אכן, הטבע תמיד יהיה באופנה. לכן, בשנים האחרונות ישנה מגמה לשלב אלמנטים ירוקים עזים ופרטי טבע בחדרים שונים.

צבע ירוק עז מביא רעננות וחיוניות, כמו גם איזון ואושר.

5. קורל חי: טרנד צבעוני מ-2019

נבחר כצבע השנה 2019 על ידי Pantone, קורל חי הוא גוון עליז המספק חיוניות, מלא בטבע וחיים. בנוסף, היא מתאימה לפרטיות ולחיבור, מה שהופך אותה לאופציה המושלמת לאזורים שבהם אתם מתרועעים.

לדברי ליאטריס אייזמן, מנכ"לית מכון הצבע Pantone:

"צרכנים כמהים לאינטראקציה אנושית ולקשר חברתי. לכן, התכונות המאנשות והמנחמות שמציגה Living Coral מייצרות תגובה חיובית".

בכל מקרה, לא משנה מה הצבע שלך והתחושה שאתה רוצה לשדר, זכור תמיד לקחת בחשבון את העצות הבאות. כדאי לחשוב במיוחד למה אתם הולכים להשתמש בחדר.

  • חדר השינה שלכם צריך לכלול צבעים המזמינים הרפיה ושינה.
  • מצד שני, משרד צריך לזמן רפלקציה, נינוחות ויצירתיות.
  • הסלון שלך צריך להיות בצבעים חמים. זה מזמין אנשים להתרועע וליצור אינטראקציה.
  • כמו כן, קישוט המטבח שלך צריך להיות מגרה ומרגיע בו זמנית. בנוסף, כדאי לשלב במטבח צבעים כמו לבן, שכן הם מעוררים תחושת ניקיון והיגיינה.

כבר החלטתם באילו ממגמות הצבעים הללו תשתמשו בבית?