הפחת טריגליצרידים גבוהים באופן טבעי

תוכל להפחית טריגליצרידים גבוהים באופן טבעי
על ידי שמירה על עצות אלו, תוכל להפחית טריגליצרידים גבוהים באופן טבעי.
טריגליצרידים הם בסיסיים לבריאות, אבל הם יכולים לגרום למחלות. מנע זאת על ידי ביצוע המלצות אלה כדי להפחית טריגליצרידים גבוהים באופן טבעי.

האם אתה רמות טריגליצרידים גבוהות? האם תרצה להפחית טריגליצרידים גבוהים באופן טבעי?

טריגליצרידים הם המצב הכימי שבו קיימים רוב השומנים במזון ובגוף. הם חלק חיוני ביצירת פלזמה בדם, והם מופקים מכמה שומנים שנבלעו ומקורות אנרגיה אחרים, כמו פחמימות.

עם זאת, למרות הטוב שהם יכולים לעשות, עודף מהם יכול לגרום להיפר- טריגליצרידמיה. מחלה זו עלולה לגרום לבעיות בעורק הכלילי ולהוות גורם מכריע במחלות אחרות כמו סוכרת.

כדי למנוע בעיות כאלה, נסה את ההמלצות הפשוטות הבאות להפחתת הטריגליצרידים הגבוהים.

לרדת במשקל כדי להפחית טריגליצרידים גבוהים

אחד הטיפולים הטבעיים העיקריים כדי להפחית ולהימנע מרמות טריגליצרידים מוגברות הוא ירידה במשקל אם יש לך עודף משקל. אם יש לך בעיות עם עודף משקל, יש לך סבירות גבוהה לסבול מטריגליצרידים גבוהים.

עם זאת, כמה שינויים פשוטים בתזונה שלך ופעילות גופנית מספיקה יכולים לעזור בשני התחומים הללו.

ראשית, חשוב להפחית את הצריכה של מזונות ומשקאות עתירי קלוריות ושומן. במקום זאת, נסו לכלול במקום מגוון גדול יותר של פירות וירקות.

אם אינך אדם פעיל במיוחד או מבלה שעות רבות בישיבה, חשוב להגביר את הפעילות הגופנית שלך. פעילות גופנית של 30 דקות, שלוש פעמים בשבוע, יכולה לעזור לך להפחית טריגליצרידים גבוהים. זה לא הכרחי בשבילך להתחיל עם מטרות גדולות. הליכה קטנה תספיק ותשפר את מצבך הגופני.

הפחת שומנים לא בריאים

לגוף שלנו יש צורך ויכולת לאגור ולנצל כמויות מסוימות של שומן בצורה של טריגליצרידים.

עם זאת, מי שרוצה להוריד טריגליצרידים גבוהים צריך להימנע מצריכת כמויות גדולות של שומנים רוויים וטרנס. שומנים מסוג זה יכולים להיות נוכחים ברבבים רבים לסלט, מזון משומר, חמאה, חלב מלא, מרגרינה, לחמים, בשר אדום ועוד כמה.

חשוב לך לזכור לקרוא את רשימות הרכיבים כדי להימנע משומנים אלו. במקום זאת, עליך לכלול דגנים מלאים, פירות, ירקות, מזונות דלי שומן ובשר רזה.

קח יותר אומגה 3

מוקדם יותר במאמר, דנו בשומנים לא בריאים.

עם זאת, חלק מהשומנים בריאים וצריכים להיכלל בתזונה, כגון חומצות שומן אומגה 3. סוג זה של שומן הוא באמת טוב ללב, מכיוון שהוא מפחית ישירות טריגליצרידים גבוהים.

האם תרצה להפחית טריגליצרידים גבוהים באופן טבעי
האם תרצה להפחית טריגליצרידים גבוהים באופן טבעי?

מומחים ממליצים לכלול סוג זה של שומן לפחות פעם בשבוע בתזונה. אתה יכול למצוא אותו בסלמון, סרדינים, פורל קשת בענן, הרינג וסוגים אחרים של דגים.

דרך נוספת להגביר את צריכת חומצות השומן אומגה 3 היא על ידי נטילתן כתוספי מזון. עם זאת, זכור קודם כל להתייעץ עם הרופא שלך.

הגבל את צריכת פחמימות מזוקקות

פחמימות באיכות נמוכה (כמו מזונות עשירים בסוכר או דגנים מזוקקים כמו קמח לבן) משפיעות קשות על רמות האינסולין שלך, מה שעלול גם להעלות את רמות הטריגליצרידים שלך.

כדי להפחית גליצרידים גבוהים, הקפד להגביר את צריכת הדגנים המלאים, הפירות והירקות.

בין המזונות שכדאי להימנע מהם הם משקאות קלים, ממתקים, חומרי צבע מלאכותיים, דבש, שימור פירות, כמויות גדולות של מיץ, כולל מיצי פירות טבעיים.

קראו: נסו את הדיאטה היעילה הזו להפחתת הכולסטרול הרע

לצרוך פחות אלכוהול

אם יש לך רמות טריגליצרידים גבוהות, אלכוהול לא צריך להיות חלק מהתזונה שלך, שכן אפילו כמויות קטנות יכולות להוות בעיה גדולה.

חלק מהאנשים רגישים יותר מאחרים לגבי אלכוהול. אם זה המצב אצלך ואתה רוצה להוריד את רמות הטריגליצרידים שלך, עדיף להחליף אלכוהול במשקאות שאתה מכין עם מים מינרליים, תה או מיץ פירות טבעי.

רק זכרו להקפיד על כמות ואיכות המיץ שאתם שותים. אם בכל זאת אתם בוחרים לצרוך אלכוהול, זכרו שהכמות המקסימלית המותרת היא כוס אחת ביום לנשים, ושתיים לגברים.

על ידי שמירה על עצות אלו, תוכל להפחית טריגליצרידים גבוהים באופן טבעי.