המתנה להיות אישה מעל גיל 40

חייה של אישה מעל גיל 40 אינם מלאים בסבל או באובדן חיוניות
בניגוד למה שנהוג לחשוב, חייה של אישה מעל גיל 40 אינם מלאים בסבל או באובדן חיוניות.
אתה סוף סוף בנקודה שבה אתה יכול לאפשר לעצמך לגדול ולרפא את הפצעים והבעיות שלא נפתרו במהלך המחצית הראשונה של חייך.

אישה מעל גיל 40 מאופיינת בביטחון שיש לה בעצמה. הגוף שלה, יחד עם המוח שלה, עוצבו על ידי שנים של למידה.

בת כמה אני?

הגעתי לגיל שבו הדברים נראים רגועים יותר, אבל אני רוצה להמשיך לצמוח.

אני מבוגר מספיק כדי שהחלומות שלי בהישג יד והאשליות שלי הופכות לתקווה.

אני בגיל שבו אהבה לפעמים היא כמו התלקחות בהירה, מוכנה להתכלה על ידי תשוקה ותשוקה. בפעמים אחרות זה מקלט של שלווה, כמו השקיעה על חוף הים.

בת כמה אני? המספר לא משנה, כי המטרות שלי הושגו, והדמעות שלי מאשליות שבורות נפלו על הדרך שעברתי...

הם שווים הרבה יותר מזה.

אז מה אם אני בן עשרים, ארבעים או שישים!

מה שחשוב זה בן כמה אני מרגיש.

אני מספיק מבוגר לחיות חופשי וללא פחד.

ללכת בדרכי ללא פחד, כי אני נושא איתי את הניסיון שהשגתי ואת עוצמת המטרות שלי.

בת כמה אני? למי איכפת!

אני מבוגר מספיק כדי להשאיר את הפחד מאחוריי ולעשות מה שאני רוצה ומרגיש.

חוסה סאראמאגו

היא יודעת לעמת את החיים עם חוש שישי שבורח מכולנו, מתוך הבנה שלחיות זה לאהוב אחרים, ומעל הכל, לאהוב את עצמה.

היא צברה במיומנות חוויות במהלך נעוריה שמאפשרות לה לנצל את המהות שלה, להוסיף חיים לשנים וליהנות מהן. למעשה, אומרים שכאשר אישה מגיעה לגיל 40, היא מתחילה ללכת עם מטרה, והופכת לאדון לגורלה תוך איזון רגשותיה ואישיותה.

אמיתי להפליא

הנשים מהדור שלי הן הטובות ביותר. זו עובדה. היום הם אולי בני ארבעים ומשהו, והם יפים - מאוד יפים - אבל גם רגועים, מבינים, הגיוניים ובעיקר מפתים בצורה שטנית. כל זה, למרות רגלי העורב הקטנות שלהם או הופעת הצלוליט על הירכיים היפות שלהם, אבל זה רק הופך אותם לאנושיים יותר, כל כך אמיתיים...

אמיתי להפליא.

שרון סטון בגיל 48.

הקסם בלהיות אישה מעל גיל 40

אין ספק שלהיות בין הגילאים 40 ל-50 היא תקופה מוזרה, כאשר אתה מוצא את עצמך בין שני דורות ומבין עד כמה החיים באמת חולפים. זה הזמן שבו אתם מבינים שזו התודעה שלכם שיוצרת והורסת כל דבר בעולמכם.

הקסם בלהיות אישה מעל גיל 40
הקסם בלהיות אישה מעל גיל 40.

למעשה, בשלב מסוים בתהליך הזה, אתה מייסד לפני ואחרי בחייך, משהו מפואר לחלוטין שיש להעריך. זה הזמן שבו אתה יכול להרשות לעצמך לגדול ולרפא את כל הפצעים הרגשיים שנותרו או נושאים לא גמורים מהמחצית הראשונה של חייך.

זהו אחד האתגרים הגדולים ביותר שתתמודדו איתם מכיוון שההצלחה שלכם תלויה בתחושת הערך שלכם ושל הסובבים אתכם. תהליך זה מצריך הבנה עמוקה של החלקים בנפש שלך שזקוקים לפתרון.

בגלל זה, כשאתה מגיע לגיל 40 אתה מתחיל להבין שכל אדם בחייך ממלא תפקיד מסוים. חלקם שם כדי לבדוק אותך, אחרים ישתמשו בך. אחרים יאהבו וילמדו אותך.

יהיו גם אנשים עשויים פלדה שיוציאו מכם את המיטב. הם יספקו לך מראה כדי שתוכל לראות את עצמך בצורה ברורה יותר.

אתה תכיר הרבה אנשים מכל סוג. מעל הכל, תזכרו בכל שיעור שהרכיב את הייחודיות שאתם בשלב זה של חייכם.

הרגשת חובה לשרת אחרים מובילה לתשישות וטינה

יש הרבה נשים שאפות, מכינות קפה או תה, ומנקות את הבית פשוט כי זה מה שמצפים מהן. למעשה, הם מרגישים אשמה אם הם לא ממלאים את התפקיד הזה ואולי אפילו מאמינים שהם נכשלו כאדם או אישה.

החברה הרסה את הזכות לאינדיבידואליות עבור רבים מבני המגדר הנשי. עם זאת, אם אתה רוצה לרפא את עצמך אתה עדיין יכול לעשות את זה אם אתה מעל גיל 40. יש לך את הזכות למרוד נגד הציפיות החברתיות והאישיות שכולאות אותך.

תפקידך בשינוי החברתי הזה הוא חיוני. עליך להתעמת עם הסטטוס קוו כדי למנוע מהדורות הבאים של נשים להיות כפופות לו, כי זו הדרך היחידה להימנע מלראות אותן עושות את אותן טעויות. זו הדרך היחידה למנוע ליפול לאותן מלכודות של תפקיד שמצפים ממך.

תחיו את חייכם בצורה מוגזמת, אל תשכבו ותתחייבו להקריב עד כדי כך שתאבדו את היכולת שלכם לראות את היופי של החיים. לעולם לא תחוו חופש רגשי כך.

מעל גיל 40, אתה נושם אוויר צח...

בניגוד למה שנהוג לחשוב, חייה של אישה מעל גיל 40 אינם מלאים בסבל או באובדן חיוניות. סכום כל השנים שלך כולל שיעורים רבים. ביניהם היא העובדה שללא בריאות רגשית, אתה לא יכול להיות בריא פיזית.

ככל שאתה ממשיך להוסיף שנים לחייך, אל תשכח שאינך יכול להפריד בין הרגשות שלך לבין הפעילויות היומיומיות שלך והיחסים עם אחרים. זו הדרך היחידה להיות באמת אחראי על עצמך.

לתת לעצמך את החופש לבטוח בעצמך זה משהו שיכול להיות באמת מפחיד. אבל אישה מנוסה כבר מבינה שתעלומות הן חלק מפלאי העולם שסביבנו ושאיננו יכולים לדעת הכל על ידי ראייה פיזית לחלוטין.

בין המתנות של להיות אישה מעל גיל 40 היא לחיות עם מתינות וחוכמה הנובעת מהידיעה שאתה יכול להזין את עצמך ואחרים הודות למודעות העצמית שלך.