מסכות פנים יומיות לכל יום בשבוע

מסכות פנים יומיות אלו קלות להכנה
מסכות פנים יומיות אלו קלות להכנה, כך שתוכל להשתמש בהן שבוע אחר שבוע כדי לשמור על מראה העור שלך רענן ונקי.
מסכות פנים יומיות אלו קלות להכנה, כך שתוכל להשתמש בהן שבוע אחר שבוע כדי לשמור על מראה העור שלך רענן ונקי.

האם אתה מתעורר בימי שני עם עיגולים שחורים מתחת לעיניים? אחרי שעברת את שבוע העבודה, הפנים שלך נראות עייפות עד יום שישי? האם אתה רוצה שהעור שלך ייראה זוהר ומוצק, עבור כל תוכניות סוף השבוע שלך? ישנן מסכות פנים יומיות לכל הצרכים שלך.

אנחנו הולכים להראות לך שבע תרופות ביתיות להכנת מסכות פנים יומיות טבעיות משלך עם מרכיבים שיעזרו להזין, לרכך ולגוון את העור שלך. אלה יוכלו להסתיר את העייפות שלך במהלך הימים הראשונים של השבוע, וכך אולי תוכל להיראות זוהר לאורך כל סוף השבוע.

מסכות פנים יומיות לכל יום בשבוע

יום שני: שיבולת שועל

בימי שני, אתה צריך משהו באמת ממריץ ומזין. אתה יכול לעשות את הערך הזה ברשימת מסכות הפנים היומיות שלנו על ידי טחינת שיבולת שועל לאבקה. מערבבים אותו עם מים חמים ונותנים לו לשבת במשך 10 דקות עד שהוא מתקרר. יש למרוח ולתת למסכה לעבוד במשך חצי שעה. זה יעשה אותך מוכן להמשיך עם השבוע שלך.

יום שלישי: יוגורט

ביום שלישי אתה כבר לא עייף כמו שהיית ביום שני, אבל אתה עדיין צריך דחיפה טובה לשבוע הארוך שלפנינו. לכן כדאי להשתמש ביוגורט; מזון זה מעניק לחות לעור מבלי להשאיר אותו שמנוני. זה פשוט כמו למרוח יוגורט רגיל על הפנים שלך ולתת לו לשבת חצי שעה. זו המהירה והקלה ביותר מבין מסכות הפנים היומיות ברשימה זו.

יום רביעי: חימר

עכשיו אתה באמצע השבוע שלך וזה זמן טוב לתת לעור שלך ניקוי עמוק, לעזור לו לסלק רעלים ולכלוכים, ובו בזמן לספק לו מינרלים.

לכן את הולכת להשתמש בחימר ירוק למסכת הפנים הזו, אותה ניתן לרכוש בכל חנות עשבי תיבול או בית מרקחת.

מערבבים את אבקת החימר הירוק עם מים חמימים, מוסיפים אותה רק מעט בכל פעם עד שהמרקם נטול גושים ואחיד. יש למרוח על כל הפנים שלך, הימנעות מזוויות העיניים, ולתת לשבת עד שיתייבש. זה אמור לקחת 20 עד 30 דקות. לאחר מכן, שטפו בעדינות במים חמים.

מסכה זו תסייע גם בהעלמת כתמים ועודפי שמן. אם יש לך עור יבש, ערבב אותו עם יוגורט ולא במים. לאחר מריחת המסכה, תמיד הרטב את העור שלך היטב בקרם או בשמן שבדרך כלל אתה משתמש לשם כך.

יום חמישי: לימון ודבש

מסכות פנים יומיות לכל יום בשבוע
מסכות פנים יומיות לכל יום בשבוע.

עכשיו אנחנו מתקרבים לסוף השבוע, אז זה זמן טוב לנקות את העור שלך מכל זיהומים. אין דבר טוב יותר מלימון עבור המשימה הזו, שהוא חומר ניקוי ומטהר נהדר. כמו כן, דבש מסייע בהענקת לחות לעור ולתת לו זוהר בריא.

מגררים את הקליפה מלימון אחד ומערבבים עם דבש. זה יהיה בעל מרקם מעט דביק, אם כי חימום זה יכול לעזור על ידי הפיכת הדבש לפחות צמיג. מרחו את התערובת והניחו להתייצב למשך חצי שעה, ולאחר מכן שטפו.

יום שישי: מלפפון

יום שישי סוף סוף כאן ואתם מוכנים לצאת. אבל העור על הפנים שלך נושא את העייפות מכל השבוע, וזו הסיבה שאתה צריך לפנות למלפפון. זה ירענן את העור שלך, יעניק לו לחות עמוקה ויהפוך אותו למוצק שוב.

על מנת להכין מסכה זו, מגררים את המלפפון ומערבבים אותו עם חלב רגיל או חלב אורז. מכיוון שמדובר בנוזל נוזלי, הרטיבו דיסקית כותנה בתערובת ושפשפו אותה על העור, כאילו הסרת איפור. לאחר מכן, חתכו שתי פרוסות מהמלפפון והניחו אותן על העיניים העצומות. זה יחזיר את החיוניות לעיניים שלך.

שכב למנוחה לפחות 20 דקות. אתה יכול גם לשים את המסכה הזו לפני השינה כדי להסיר את הלכלוך שהצטבר במהלך היום.

שבת: אבוקדו

עד שבת כבר היה לך קצת זמן לנוח ואת מוכנה להזין את העור שלך עם אחת ממסכות הפנים היומיות שלנו שתגרום לו לזרוח בזוהר בריא. על מנת להכין את המסכה הזו, מועכים חצי אבוקדו עם מזלג עד ליצירת תערובת מעורבת היטב. מכיוון שאבוקדו עשיר בחומצות שומן, ויטמינים ומינרלים, לא תזדקק לשום מרכיב אחר. יש למרוח אותו ישירות על הפנים שלך ולתת לו לפעול עד שיתייבש בעליל. בשלב זה, שטפו אותו במים.

יום ראשון: לבנדר

יום ראשון זה הזמן להרפות את הפנים, ואתה תעשה זאת פשוט על ידי הכנת חליטת לבנדר חזקה. כאשר הוא מתקרר לטמפרטורה חמה, השתמש בדיסק כותנה כדי להרטיב אותו ושפשף אותו בעדינות על פניך. לא תצטרך שום דבר אחר למנוחה מרפאה.

התמונות באדיבות mgflady dis das, ה-PA style ו-zeetz jones.